3D mapa Fateh Khel

Satelitní mapa Fateh Khel

název bez diakritiky: Fateh Khel
správní zařazení: N. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 59' 2" North, 70° 0' 44" East

Fateh Khel a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fateh KhelVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fateh Khel. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fateh Khel, administrativně je místo zařazeno do oblasti N. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 59' 2" North, 70° 0' 44" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fateh Khel v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fateh Khel

Hotely Fateh Khel: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fateh Khel: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fateh Khel, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fateh Khel Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fateh Khel. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fateh Khel

3D mapa Fateh Khel v Google Earth

satelitní 3D mapa Fateh Khel, Pákistán

3D mapa Fateh KhelGoogle Earth – podívejte se na Fateh Khel z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fateh Khel dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fateh Khel shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fateh Khel, Pákistán v Google Earth »

Letiště Fateh Khel a okolí

Letiště ve městě Fateh Khel a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fateh Khel říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fateh Khel (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fateh Khel a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fateh Khel

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fateh Khel: textový odkaz

satelitní mapu Fateh Khel: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fateh Khel

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fateh Khel: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fateh Khel: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fateh Khel: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Irtvany v oblasti Pest, Maďarsko
  2. Vanineh-ye `Olya v oblasti Kordestan, Írán
  3. Xishaping v oblasti Longshan, Hunan, Čína
  4. Vocal v oblasti Ilocos Norte, Region 1, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.