3D mapa Lunkha

Satelitní mapa Lunkha

název bez diakritiky: Lunkha
správní zařazení: Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 6' 0" North, 76° 28' 0" East

Lunkha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LunkhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lunkha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lunkha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 6' 0" North, 76° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lunkha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lunkha

Hotely Lunkha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lunkha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lunkha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lunkha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lunkha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lunkha

3D mapa Lunkha v Google Earth

satelitní 3D mapa Lunkha, Pákistán

3D mapa LunkhaGoogle Earth – podívejte se na Lunkha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lunkha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lunkha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lunkha, Pákistán v Google Earth »

Letiště Lunkha a okolí

Letiště ve městě Lunkha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lunkha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lunkha (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lunkha a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lunkha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lunkha: textový odkaz

satelitní mapu Lunkha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lunkha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lunkha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lunkha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lunkha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Carram v oblasti Pedraza, Barinas, Venezuela
  2. Mand v oblasti Wetzel County, West Virginia, Spojené státy americké
  3. Kampong Sungai Serai v oblasti Negeri Sembilan, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.