3D mapa Salmeāh

Satelitní mapa Salmeāh

název bez diakritiky: Salmeah
správní zařazení: Punch, Jammu and Kashmir, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 7' 0" North, 73° 44' 5" East

Salmeāh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalmeahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salmeāh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salmeah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Punch, Jammu and Kashmir, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 7' 0" North, 73° 44' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salmeāh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salmeāh

Hotely Salmeāh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salmeāh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salmeāh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salmeāh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salmeāh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salmeāh

3D mapa Salmeāh v Google Earth

satelitní 3D mapa Salmeāh, Pákistán

3D mapa SalmeāhGoogle Earth – podívejte se na Salmeāh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salmeāh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salmeāh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salmeāh, Pákistán v Google Earth »

Letiště Salmeāh a okolí

Letiště ve městě Salmeāh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salmeāh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salmeāh (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salmeāh a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salmeāh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salmeāh: textový odkaz

satelitní mapu Salmeāh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salmeāh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salmeāh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salmeāh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salmeāh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kabbat Yahya Hibah v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  2. Ruuna v oblasti Puka, Valga, Estonsko
  3. Palyawala v oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán
  4. March (historical) v oblasti Craighead County, Arkansas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.