3D mapa Kāli

Satelitní mapa Kāli

název bez diakritiky: Kali
správní zařazení: Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 7' 50" North, 73° 24' 50" East

Kāli a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KaliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kāli. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 7' 50" North, 73° 24' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kāli v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kāli

Hotely Kāli: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kāli: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kāli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kāli Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kāli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kāli

3D mapa Kāli v Google Earth

satelitní 3D mapa Kāli, Pákistán

3D mapa KāliGoogle Earth – podívejte se na Kāli z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kāli dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kāli shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kāli, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kāli a okolí

Letiště ve městě Kāli a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kāli říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kāli (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kāli a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kāli

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kāli: textový odkaz

satelitní mapu Kāli: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kāli

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kāli: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāli: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāli: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mahmud Hasan v oblasti Babil, Irák
  2. Haven Lake Estates v oblasti Kent County, Delaware, Spojené státy americké
  3. Ciririp v oblasti Karawang, Jawa Barat, Indonésie
  4. Draganesti v oblasti Balti, Moldávie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.