3D mapa Shāh Dok

Satelitní mapa Shāh Dok

název bez diakritiky: Shah Dok
správní zařazení: Chitral, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 51' 12" North, 71° 47' 55" East

Shāh Dok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shah DokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shāh Dok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shah Dok, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 51' 12" North, 71° 47' 55" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shāh Dok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shāh Dok

Hotely Shāh Dok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shāh Dok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shāh Dok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shāh Dok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shāh Dok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shāh Dok

3D mapa Shāh Dok v Google Earth

satelitní 3D mapa Shāh Dok, Pákistán

3D mapa Shāh DokGoogle Earth – podívejte se na Shāh Dok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shāh Dok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shāh Dok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shāh Dok, Pákistán v Google Earth »

Letiště Shāh Dok a okolí

Letiště ve městě Shāh Dok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shāh Dok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shāh Dok (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shāh Dok a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shāh Dok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shāh Dok: textový odkaz

satelitní mapu Shāh Dok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shāh Dok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shāh Dok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shāh Dok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shāh Dok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. North Point v oblasti Avoyelles Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  2. Blaisdell v oblasti Mountrail County, North Dakota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.