3D mapa Kāgānwāli Gali

Satelitní mapa Kāgānwāli Gali

název bez diakritiky: Kaganwali Gali
správní zařazení: Mansehra, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 37' 40" North, 73° 21' 20" East

Kāgānwāli Gali a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kaganwali GaliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kāgānwāli Gali. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kaganwali Gali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 37' 40" North, 73° 21' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kāgānwāli Gali v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kāgānwāli Gali

Hotely Kāgānwāli Gali: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kāgānwāli Gali: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kāgānwāli Gali, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kāgānwāli Gali Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kāgānwāli Gali. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kāgānwāli Gali

3D mapa Kāgānwāli Gali v Google Earth

satelitní 3D mapa Kāgānwāli Gali, Pákistán

3D mapa Kāgānwāli GaliGoogle Earth – podívejte se na Kāgānwāli Gali z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kāgānwāli Gali dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kāgānwāli Gali shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kāgānwāli Gali, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kāgānwāli Gali a okolí

Letiště ve městě Kāgānwāli Gali a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kāgānwāli Gali říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kāgānwāli Gali (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kāgānwāli Gali a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kāgānwāli Gali

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kāgānwāli Gali: textový odkaz

satelitní mapu Kāgānwāli Gali: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kāgānwāli Gali

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kāgānwāli Gali: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāgānwāli Gali: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāgānwāli Gali: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Roche Pierre v oblasti Artibonite, Haiti
  2. Tagui v oblasti Huichapan, Hidalgo, Mexiko
  3. Lomovki v oblasti Kotelnichskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  4. Ija Gwari v oblasti Suleja, Niger, Nigérie
  5. Kloda v oblasti Staszow, Swietokrzyskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.