3D mapa Kāla

Satelitní mapa Kāla

název bez diakritiky: Kala
správní zařazení: Peshawar, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 1' 12" North, 71° 41' 18" East

Kāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 1' 12" North, 71° 41' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kāla

Hotely Kāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kāla

3D mapa Kāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Kāla, Pákistán

3D mapa KālaGoogle Earth – podívejte se na Kāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kāla a okolí

Letiště ve městě Kāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kāla: textový odkaz

satelitní mapu Kāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tartaro v oblasti Bulacan, Region 3, Filipíny
  2. Qal`eh Sorkh v oblasti Horasan, Írán
  3. Hyakuzawa v oblasti Aomori, Tohoku, Japonsko
  4. Ask'un v oblasti West Gojam, Amhara, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.