3D mapa Bāmpokha

Satelitní mapa Bāmpokha

název bez diakritiky: Bampokha
správní zařazení: Swat, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 30' 47" North, 72° 17' 1" East

Bāmpokha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BampokhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāmpokha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bampokha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Swat, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 30' 47" North, 72° 17' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāmpokha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāmpokha

Hotely Bāmpokha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāmpokha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāmpokha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāmpokha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāmpokha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāmpokha

3D mapa Bāmpokha v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāmpokha, Pákistán

3D mapa BāmpokhaGoogle Earth – podívejte se na Bāmpokha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāmpokha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāmpokha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāmpokha, Pákistán v Google Earth »

Letiště Bāmpokha a okolí

Letiště ve městě Bāmpokha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāmpokha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāmpokha (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāmpokha a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāmpokha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāmpokha: textový odkaz

satelitní mapu Bāmpokha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāmpokha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāmpokha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāmpokha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāmpokha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gronau v oblasti Bergstrasharpe, Darmstadt, Hessen, Německo
  2. Igan Alade v oblasti EgbadoNorth, Ogun, Nigérie
  3. Kalinovka v oblasti Mahilyow, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.