3D mapa Dhok Miān Ahmad

Satelitní mapa Dhok Miān Ahmad

název bez diakritiky: Dhok Mian Ahmad
správní zařazení: Attok, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 21' 20" North, 72° 24' 48" East

Dhok Miān Ahmad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dhok Mian AhmadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dhok Miān Ahmad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dhok Mian Ahmad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Attok, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 21' 20" North, 72° 24' 48" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dhok Miān Ahmad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dhok Miān Ahmad

Hotely Dhok Miān Ahmad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dhok Miān Ahmad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dhok Miān Ahmad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dhok Miān Ahmad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dhok Miān Ahmad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dhok Miān Ahmad

3D mapa Dhok Miān Ahmad v Google Earth

satelitní 3D mapa Dhok Miān Ahmad, Pákistán

3D mapa Dhok Miān AhmadGoogle Earth – podívejte se na Dhok Miān Ahmad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dhok Miān Ahmad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dhok Miān Ahmad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dhok Miān Ahmad, Pákistán v Google Earth »

Letiště Dhok Miān Ahmad a okolí

Letiště ve městě Dhok Miān Ahmad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dhok Miān Ahmad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dhok Miān Ahmad (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dhok Miān Ahmad a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dhok Miān Ahmad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dhok Miān Ahmad: textový odkaz

satelitní mapu Dhok Miān Ahmad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dhok Miān Ahmad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dhok Miān Ahmad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhok Miān Ahmad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhok Miān Ahmad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tengerholz v oblasti Minden-Lubbecke, Detmold, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Sant'Angelo Romano v oblasti Roma, Lazio, Itálie
  3. Cognin-les-Gorges v oblasti Grenoble, Isere, Rhone-Alpes, Francie
  4. Conio v oblasti Sud-Est, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.