3D mapa Chak Ninety-nine DB

Satelitní mapa Chak Ninety-nine DB

název bez diakritiky: Chak Ninety-nine DB
správní zařazení: Bahawalpur, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 1' 45" North, 71° 40' 40" East

Chak Ninety-nine DB a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak Ninety-nine DBVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak Ninety-nine DB. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak Ninety-nine DB, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 1' 45" North, 71° 40' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak Ninety-nine DB v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak Ninety-nine DB

Hotely Chak Ninety-nine DB: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak Ninety-nine DB: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak Ninety-nine DB, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak Ninety-nine DB Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak Ninety-nine DB. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak Ninety-nine DB

3D mapa Chak Ninety-nine DB v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak Ninety-nine DB, Pákistán

3D mapa Chak Ninety-nine DBGoogle Earth – podívejte se na Chak Ninety-nine DB z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak Ninety-nine DB dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak Ninety-nine DB shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak Ninety-nine DB, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak Ninety-nine DB a okolí

Letiště ve městě Chak Ninety-nine DB a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak Ninety-nine DB říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak Ninety-nine DB (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak Ninety-nine DB a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak Ninety-nine DB

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak Ninety-nine DB: textový odkaz

satelitní mapu Chak Ninety-nine DB: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak Ninety-nine DB

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak Ninety-nine DB: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Ninety-nine DB: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Ninety-nine DB: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Werenzhain v oblasti Elbe-Elster, Brandenburg, Brandenburg, Německo
  2. Kyeyang-dong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Purba Autgharia v oblasti Manikganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Warabol v oblasti Equatoria, Súdán
  5. Dimperani v oblasti Jekabpils Rajons, Lotyšsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.