3D mapa Chak One Hundred Forty DB

Satelitní mapa Chak One Hundred Forty DB

název bez diakritiky: Chak One Hundred Forty DB
správní zařazení: Bahawalpur, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 5' 25" North, 71° 35' 25" East

Chak One Hundred Forty DB a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak One Hundred Forty DBVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak One Hundred Forty DB. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak One Hundred Forty DB, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 5' 25" North, 71° 35' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak One Hundred Forty DB v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak One Hundred Forty DB

Hotely Chak One Hundred Forty DB: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak One Hundred Forty DB: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak One Hundred Forty DB, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak One Hundred Forty DB Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak One Hundred Forty DB. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak One Hundred Forty DB

3D mapa Chak One Hundred Forty DB v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak One Hundred Forty DB, Pákistán

3D mapa Chak One Hundred Forty DBGoogle Earth – podívejte se na Chak One Hundred Forty DB z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak One Hundred Forty DB dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak One Hundred Forty DB shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak One Hundred Forty DB, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak One Hundred Forty DB a okolí

Letiště ve městě Chak One Hundred Forty DB a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak One Hundred Forty DB říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak One Hundred Forty DB (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak One Hundred Forty DB a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB: textový odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Forty DB: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cana Vieja v oblasti Sabanagrande, Francisco Morazan, Honduras
  2. Tang-gol v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  3. Brongkalan v oblasti Gresik, Jawa Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.