3D mapa Chak Sixty-nine D B

Satelitní mapa Chak Sixty-nine D B

název bez diakritiky: Chak Sixty-nine D B
správní zařazení: Bahawalpur, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 9' 30" North, 71° 51' 30" East

Chak Sixty-nine D B a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak Sixty-nine D BVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak Sixty-nine D B. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak Sixty-nine D B, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 9' 30" North, 71° 51' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak Sixty-nine D B v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak Sixty-nine D B

Hotely Chak Sixty-nine D B: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak Sixty-nine D B: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak Sixty-nine D B, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak Sixty-nine D B Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak Sixty-nine D B. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak Sixty-nine D B

3D mapa Chak Sixty-nine D B v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak Sixty-nine D B, Pákistán

3D mapa Chak Sixty-nine D BGoogle Earth – podívejte se na Chak Sixty-nine D B z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak Sixty-nine D B dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak Sixty-nine D B shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak Sixty-nine D B, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak Sixty-nine D B a okolí

Letiště ve městě Chak Sixty-nine D B a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak Sixty-nine D B říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak Sixty-nine D B (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak Sixty-nine D B a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak Sixty-nine D B

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak Sixty-nine D B: textový odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-nine D B: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-nine D B

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak Sixty-nine D B: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-nine D B: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-nine D B: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cardozo v oblasti Heres, Bolivar, Venezuela
  2. Mian Baba Banda v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  3. Avoeme Kpotame v oblasti Some-Aflao, Volta, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.