3D mapa Shāhrāni Umrāni

Satelitní mapa Shāhrāni Umrāni

název bez diakritiky: Shahrani Umrani
správní zařazení: Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 9' 45" North, 70° 33' 25" East

Shāhrāni Umrāni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shahrani UmraniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shāhrāni Umrāni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shahrani Umrani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 9' 45" North, 70° 33' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shāhrāni Umrāni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shāhrāni Umrāni

Hotely Shāhrāni Umrāni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shāhrāni Umrāni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shāhrāni Umrāni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shāhrāni Umrāni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shāhrāni Umrāni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shāhrāni Umrāni

3D mapa Shāhrāni Umrāni v Google Earth

satelitní 3D mapa Shāhrāni Umrāni, Pákistán

3D mapa Shāhrāni UmrāniGoogle Earth – podívejte se na Shāhrāni Umrāni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shāhrāni Umrāni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shāhrāni Umrāni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shāhrāni Umrāni, Pákistán v Google Earth »

Letiště Shāhrāni Umrāni a okolí

Letiště ve městě Shāhrāni Umrāni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shāhrāni Umrāni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shāhrāni Umrāni (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shāhrāni Umrāni a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shāhrāni Umrāni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shāhrāni Umrāni: textový odkaz

satelitní mapu Shāhrāni Umrāni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shāhrāni Umrāni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shāhrāni Umrāni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shāhrāni Umrāni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shāhrāni Umrāni: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.