3D mapa Jandānwāli

Satelitní mapa Jandānwāli

název bez diakritiky: Jandanwali
správní zařazení: Faisalabad, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 52' 20" North, 72° 49' 0" East

Jandānwāli a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JandanwaliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jandānwāli. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jandanwali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faisalabad, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 52' 20" North, 72° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jandānwāli v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jandānwāli

Hotely Jandānwāli: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jandānwāli: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jandānwāli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jandānwāli Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jandānwāli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jandānwāli

3D mapa Jandānwāli v Google Earth

satelitní 3D mapa Jandānwāli, Pákistán

3D mapa JandānwāliGoogle Earth – podívejte se na Jandānwāli z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jandānwāli dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jandānwāli shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jandānwāli, Pákistán v Google Earth »

Letiště Jandānwāli a okolí

Letiště ve městě Jandānwāli a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jandānwāli říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jandānwāli (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jandānwāli a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jandānwāli

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jandānwāli: textový odkaz

satelitní mapu Jandānwāli: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jandānwāli

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jandānwāli: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jandānwāli: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jandānwāli: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Agouni v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko
  2. Qanbarabad v oblasti Tehran, Írán
  3. Valvatti v oblasti Keski-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  4. Ban Sai Khan v oblasti Phetcha Buri, Central, Thajsko
  5. Crestview v oblasti Okaloosa County, Florida, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.