3D mapa Shādīwāla

Satelitní mapa Shādīwāla

název bez diakritiky: Shadiwala
správní zařazení: Jhang, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 49' 49" North, 72° 22' 14" East

Shādīwāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShadiwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shādīwāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shadiwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jhang, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 49' 49" North, 72° 22' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shādīwāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shādīwāla

Hotely Shādīwāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shādīwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shādīwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shādīwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shādīwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shādīwāla

3D mapa Shādīwāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Shādīwāla, Pákistán

3D mapa ShādīwālaGoogle Earth – podívejte se na Shādīwāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shādīwāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shādīwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shādīwāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Shādīwāla a okolí

Letiště ve městě Shādīwāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shādīwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shādīwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shādīwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shādīwāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shādīwāla: textový odkaz

satelitní mapu Shādīwāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shādīwāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shādīwāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shādīwāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shādīwāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shaykh Jasim v oblasti Diyala, Irák
  2. Reca v oblasti Ourem, Medio Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  3. Galifa v oblasti Iraklion, Kriti, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.