3D mapa Dāiwāl

Satelitní mapa Dāiwāl

název bez diakritiky: Daiwal
správní zařazení: Jhelum, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 1' 0" North, 73° 12' 0" East

Dāiwāl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DaiwalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dāiwāl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Daiwal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jhelum, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 1' 0" North, 73° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dāiwāl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dāiwāl

Hotely Dāiwāl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dāiwāl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dāiwāl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dāiwāl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dāiwāl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dāiwāl

3D mapa Dāiwāl v Google Earth

satelitní 3D mapa Dāiwāl, Pákistán

3D mapa DāiwālGoogle Earth – podívejte se na Dāiwāl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dāiwāl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dāiwāl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dāiwāl, Pákistán v Google Earth »

Letiště Dāiwāl a okolí

Letiště ve městě Dāiwāl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dāiwāl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dāiwāl (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dāiwāl a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dāiwāl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dāiwāl: textový odkaz

satelitní mapu Dāiwāl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dāiwāl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dāiwāl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāiwāl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāiwāl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Razdol'nyy v oblasti Zaporizka, Ukrajina
  2. Kouwenberg v oblasti Noord-Brabant, Nizozemí
  3. Scotland v oblasti Geauga County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Dzierzega-Brody v oblasti Przasnysz, Mazowieckie, Polsko
  5. Lynally Glebe v oblasti Offaly, Midlands, Irsko
  6. Zhuocuo v oblasti Putian, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.