3D mapa Nure

Satelitní mapa Nure

název bez diakritiky: Nure
správní zařazení: Mainwali, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 25' 0" North, 71° 43' 50" East

Nure a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NureVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nure. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nure, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 25' 0" North, 71° 43' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nure v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nure

Hotely Nure: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nure: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nure, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nure Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nure. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nure

3D mapa Nure v Google Earth

satelitní 3D mapa Nure, Pákistán

3D mapa NureGoogle Earth – podívejte se na Nure z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nure dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nure shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nure, Pákistán v Google Earth »

Letiště Nure a okolí

Letiště ve městě Nure a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nure říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nure (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nure a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nure

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nure: textový odkaz

satelitní mapu Nure: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nure

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nure: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nure: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nure: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cuitum v oblasti Biblian, Canar, Ekvádor
  2. Wujia v oblasti Quanzhou, Guangxi, Čína
  3. Rudice v oblasti Uherské HradiŠtě, Zlínský kraj, Česká republika
  4. Pardo v oblasti Cebu, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.