3D mapa Ali Sher Wāhon

Satelitní mapa Ali Sher Wāhon

název bez diakritiky: Ali Sher Wahon
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 55' 20" North, 71° 40' 15" East

Ali Sher Wāhon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ali Sher WahonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ali Sher Wāhon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ali Sher Wahon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 55' 20" North, 71° 40' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ali Sher Wāhon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ali Sher Wāhon

Hotely Ali Sher Wāhon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ali Sher Wāhon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ali Sher Wāhon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ali Sher Wāhon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ali Sher Wāhon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ali Sher Wāhon

3D mapa Ali Sher Wāhon v Google Earth

satelitní 3D mapa Ali Sher Wāhon, Pákistán

3D mapa Ali Sher WāhonGoogle Earth – podívejte se na Ali Sher Wāhon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ali Sher Wāhon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ali Sher Wāhon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ali Sher Wāhon, Pákistán v Google Earth »

Letiště Ali Sher Wāhon a okolí

Letiště ve městě Ali Sher Wāhon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ali Sher Wāhon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ali Sher Wāhon (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ali Sher Wāhon a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ali Sher Wāhon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ali Sher Wāhon: textový odkaz

satelitní mapu Ali Sher Wāhon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ali Sher Wāhon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ali Sher Wāhon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ali Sher Wāhon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ali Sher Wāhon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Limos v oblasti Santiesteban, Santa Cruz, Bolívie
  2. Nakoumana v oblasti Kayes, Mali
  3. Zapadnyy v oblasti Karaganda, Kazachstán
  4. Blue Spring v oblasti Trigg County, Kentucky, Spojené státy americké
  5. Guadalupita v oblasti Rio Verde, San Luis Potosi, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.