3D mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L

Satelitní mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L

název bez diakritiky: Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 23' 10" North, 72° 13' 5" East

Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen LVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 23' 10" North, 72° 13' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L

Hotely Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L

3D mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L, Pákistán

3D mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen LGoogle Earth – podívejte se na Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L a okolí

Letiště ve městě Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: textový odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty-five-Sixteen L: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neuhofen v oblasti Cham, Oberpfalz, Bayern, Německo
  2. Kyauktalon v oblasti Myitha, Mandalay, Barma
  3. Rukavac v oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.