3D mapa Kotli Sultān Dab

Satelitní mapa Kotli Sultān Dab

název bez diakritiky: Kotli Sultan Dab
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 25' 0" North, 71° 38' 0" East

Kotli Sultān Dab a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kotli Sultan DabVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kotli Sultān Dab. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kotli Sultan Dab, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 25' 0" North, 71° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kotli Sultān Dab v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kotli Sultān Dab

Hotely Kotli Sultān Dab: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kotli Sultān Dab: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kotli Sultān Dab, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kotli Sultān Dab Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kotli Sultān Dab. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kotli Sultān Dab

3D mapa Kotli Sultān Dab v Google Earth

satelitní 3D mapa Kotli Sultān Dab, Pákistán

3D mapa Kotli Sultān DabGoogle Earth – podívejte se na Kotli Sultān Dab z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kotli Sultān Dab dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kotli Sultān Dab shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kotli Sultān Dab, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kotli Sultān Dab a okolí

Letiště ve městě Kotli Sultān Dab a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kotli Sultān Dab říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kotli Sultān Dab (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kotli Sultān Dab a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kotli Sultān Dab

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kotli Sultān Dab: textový odkaz

satelitní mapu Kotli Sultān Dab: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kotli Sultān Dab

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kotli Sultān Dab: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kotli Sultān Dab: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kotli Sultān Dab: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Marl v oblasti Diepholz, Hannover, Niedersachsen, Německo
  2. Gouma v oblasti Tanghin-Dassouri, Bazega, Burkina Faso
  3. Gacevici v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.