3D mapa Lāl Khānwāla

Satelitní mapa Lāl Khānwāla

název bez diakritiky: Lal Khanwala
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 35' 50" North, 71° 49' 28" East

Lāl Khānwāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lal KhanwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lāl Khānwāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lal Khanwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 35' 50" North, 71° 49' 28" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lāl Khānwāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lāl Khānwāla

Hotely Lāl Khānwāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lāl Khānwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lāl Khānwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lāl Khānwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lāl Khānwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lāl Khānwāla

3D mapa Lāl Khānwāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Lāl Khānwāla, Pákistán

3D mapa Lāl KhānwālaGoogle Earth – podívejte se na Lāl Khānwāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lāl Khānwāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lāl Khānwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lāl Khānwāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Lāl Khānwāla a okolí

Letiště ve městě Lāl Khānwāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lāl Khānwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lāl Khānwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lāl Khānwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lāl Khānwāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lāl Khānwāla: textový odkaz

satelitní mapu Lāl Khānwāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lāl Khānwāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lāl Khānwāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lāl Khānwāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lāl Khānwāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krasinskiy v oblasti Tselinnyy rayon, Republic of Kalmykia, Rusko
  2. Hakanryd v oblasti Bromolla Kommun, Kristianstadt Lan, Švédsko
  3. Golitz v oblasti Altmarkkreis Salzwedel, Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Německo
  4. Castle Douglas v oblasti Dumfries and Galloway, Scotland, Scotland, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.