3D mapa Tibba Rāhar

Satelitní mapa Tibba Rāhar

název bez diakritiky: Tibba Rahar
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 36' 0" North, 71° 58' 0" East

Tibba Rāhar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tibba RaharVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tibba Rāhar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tibba Rahar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 36' 0" North, 71° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tibba Rāhar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tibba Rāhar

Hotely Tibba Rāhar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tibba Rāhar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tibba Rāhar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tibba Rāhar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tibba Rāhar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tibba Rāhar

3D mapa Tibba Rāhar v Google Earth

satelitní 3D mapa Tibba Rāhar, Pákistán

3D mapa Tibba RāharGoogle Earth – podívejte se na Tibba Rāhar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tibba Rāhar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tibba Rāhar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tibba Rāhar, Pákistán v Google Earth »

Letiště Tibba Rāhar a okolí

Letiště ve městě Tibba Rāhar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tibba Rāhar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tibba Rāhar (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tibba Rāhar a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tibba Rāhar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tibba Rāhar: textový odkaz

satelitní mapu Tibba Rāhar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tibba Rāhar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tibba Rāhar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tibba Rāhar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tibba Rāhar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hajjiabad v oblasti Mazandaran, Írán
  2. Guelaa Bou Sba v oblasti Guelma, Alžírsko
  3. Slavatin v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.