3D mapa Sadullāh Nur

Satelitní mapa Sadullāh Nur

název bez diakritiky: Sadullah Nur
správní zařazení: Sahiwal, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 42' 10" North, 72° 59' 20" East

Sadullāh Nur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sadullah NurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sadullāh Nur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sadullah Nur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 42' 10" North, 72° 59' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sadullāh Nur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sadullāh Nur

Hotely Sadullāh Nur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sadullāh Nur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sadullāh Nur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sadullāh Nur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sadullāh Nur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sadullāh Nur

3D mapa Sadullāh Nur v Google Earth

satelitní 3D mapa Sadullāh Nur, Pákistán

3D mapa Sadullāh NurGoogle Earth – podívejte se na Sadullāh Nur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sadullāh Nur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sadullāh Nur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sadullāh Nur, Pákistán v Google Earth »

Letiště Sadullāh Nur a okolí

Letiště ve městě Sadullāh Nur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sadullāh Nur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sadullāh Nur (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sadullāh Nur a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sadullāh Nur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sadullāh Nur: textový odkaz

satelitní mapu Sadullāh Nur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sadullāh Nur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sadullāh Nur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sadullāh Nur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sadullāh Nur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tapeguhe v oblasti Issia, Issia, Pobřeží slonoviny
  2. Espirito Santo do Dourado v oblasti Esp.Santo Ddou, Minas Gerais, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.