3D mapa Chak Eighty-six SB

Satelitní mapa Chak Eighty-six SB

název bez diakritiky: Chak Eighty-six SB
správní zařazení: Sargodha, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 0' 50" North, 72° 52' 10" East

Chak Eighty-six SB a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak Eighty-six SBVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak Eighty-six SB. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak Eighty-six SB, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 0' 50" North, 72° 52' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak Eighty-six SB v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak Eighty-six SB

Hotely Chak Eighty-six SB: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak Eighty-six SB: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak Eighty-six SB, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak Eighty-six SB Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak Eighty-six SB. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak Eighty-six SB

3D mapa Chak Eighty-six SB v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak Eighty-six SB, Pákistán

3D mapa Chak Eighty-six SBGoogle Earth – podívejte se na Chak Eighty-six SB z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak Eighty-six SB dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak Eighty-six SB shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak Eighty-six SB, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak Eighty-six SB a okolí

Letiště ve městě Chak Eighty-six SB a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak Eighty-six SB říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak Eighty-six SB (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak Eighty-six SB a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak Eighty-six SB

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak Eighty-six SB: textový odkaz

satelitní mapu Chak Eighty-six SB: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak Eighty-six SB

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak Eighty-six SB: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Eighty-six SB: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Eighty-six SB: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kalyansri v oblasti Khulna Zl, Khulna Div, Bangladéš
  2. Yagan-Dok'ya v oblasti Malopurginskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.