3D mapa Islāmput

Satelitní mapa Islāmput

název bez diakritiky: Islamput
správní zařazení: Sargodha, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 10' 40" North, 73° 6' 50" East

Islāmput a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IslamputVítejte na stránce věnované satelitní mapě Islāmput. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Islamput, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 10' 40" North, 73° 6' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Islāmput v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Islāmput

Hotely Islāmput: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Islāmput: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Islāmput, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Islāmput Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Islāmput. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Islāmput

3D mapa Islāmput v Google Earth

satelitní 3D mapa Islāmput, Pákistán

3D mapa IslāmputGoogle Earth – podívejte se na Islāmput z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Islāmput dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Islāmput shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Islāmput, Pákistán v Google Earth »

Letiště Islāmput a okolí

Letiště ve městě Islāmput a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Islāmput říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Islāmput (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Islāmput a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Islāmput

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Islāmput: textový odkaz

satelitní mapu Islāmput: obrázkový odkaz

satelitní mapu Islāmput

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Islāmput: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Islāmput: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Islāmput: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Putras v oblasti Dobeles, Lotyšsko
  2. Norra Torp v oblasti Saffle Kommun, Varmlands Lan, Švédsko
  3. Shatrovo v oblasti Moshenskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  4. Ajianso v oblasti Aowin, Western, Ghana
  5. Le Luminier v oblasti Ambert, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.