3D mapa Tejgarh

Satelitní mapa Tejgarh

název bez diakritiky: Tejgarh
správní zařazení: Sheikhupura, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 36' 15" North, 74° 27' 8" East

Tejgarh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TejgarhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tejgarh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tejgarh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sheikhupura, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 36' 15" North, 74° 27' 8" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tejgarh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tejgarh

Hotely Tejgarh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tejgarh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tejgarh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tejgarh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tejgarh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tejgarh

3D mapa Tejgarh v Google Earth

satelitní 3D mapa Tejgarh, Pákistán

3D mapa TejgarhGoogle Earth – podívejte se na Tejgarh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tejgarh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tejgarh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tejgarh, Pákistán v Google Earth »

Letiště Tejgarh a okolí

Letiště ve městě Tejgarh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tejgarh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tejgarh (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tejgarh a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tejgarh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tejgarh: textový odkaz

satelitní mapu Tejgarh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tejgarh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tejgarh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tejgarh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tejgarh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Klare Kuda v oblasti Biu, Borno, Nigérie
  2. Cat. Anglicana v oblasti Homoine, Inhambane, Mozambik
  3. Kutuanbli v oblasti No. 2, Grand Bassa, Libérie
  4. Obukhovka v oblasti Novospasskiy rayon, Ulyanovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.