3D mapa Kauluwāla

Satelitní mapa Kauluwāla

název bez diakritiky: Kauluwala
správní zařazení: Vehari, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 9' 0" North, 72° 30' 0" East

Kauluwāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KauluwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kauluwāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kauluwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vehari, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 9' 0" North, 72° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kauluwāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kauluwāla

Hotely Kauluwāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kauluwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kauluwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kauluwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kauluwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kauluwāla

3D mapa Kauluwāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Kauluwāla, Pákistán

3D mapa KauluwālaGoogle Earth – podívejte se na Kauluwāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kauluwāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kauluwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kauluwāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kauluwāla a okolí

Letiště ve městě Kauluwāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kauluwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kauluwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kauluwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kauluwāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kauluwāla: textový odkaz

satelitní mapu Kauluwāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kauluwāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kauluwāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kauluwāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kauluwāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haut Sevilly v oblasti Alencon, Orne, Basse-Normandie, Francie
  2. Bhagor v oblasti Jhabua, Madhya Pradesh, Indie
  3. Hanzhuang v oblasti Pinggu, Beijing, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.