3D mapa Khalilpur

Satelitní mapa Khalilpur

název bez diakritiky: Khalilpur
správní zařazení: Vehari, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 8' 0" North, 71° 53' 0" East

Khalilpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhalilpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khalilpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khalilpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vehari, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 8' 0" North, 71° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khalilpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khalilpur

Hotely Khalilpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khalilpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khalilpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khalilpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khalilpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khalilpur

3D mapa Khalilpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Khalilpur, Pákistán

3D mapa KhalilpurGoogle Earth – podívejte se na Khalilpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khalilpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khalilpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khalilpur, Pákistán v Google Earth »

Letiště Khalilpur a okolí

Letiště ve městě Khalilpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khalilpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khalilpur (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khalilpur a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khalilpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khalilpur: textový odkaz

satelitní mapu Khalilpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khalilpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khalilpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khalilpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khalilpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sant'Andra v oblasti Treviso, Veneto, Itálie
  2. Alaili Dadda` v oblasti Alaili Dadda, Obock, Džibuti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.