3D mapa Pīral Khān

Satelitní mapa Pīral Khān

název bez diakritiky: Piral Khan
správní zařazení: Dadu, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 31' 10" North, 67° 32' 10" East

Pīral Khān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Piral KhanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pīral Khān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Piral Khan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dadu, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 31' 10" North, 67° 32' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pīral Khān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pīral Khān

Hotely Pīral Khān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pīral Khān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pīral Khān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pīral Khān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pīral Khān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pīral Khān

3D mapa Pīral Khān v Google Earth

satelitní 3D mapa Pīral Khān, Pákistán

3D mapa Pīral KhānGoogle Earth – podívejte se na Pīral Khān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pīral Khān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pīral Khān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pīral Khān, Pákistán v Google Earth »

Letiště Pīral Khān a okolí

Letiště ve městě Pīral Khān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pīral Khān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pīral Khān (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pīral Khān a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pīral Khān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pīral Khān: textový odkaz

satelitní mapu Pīral Khān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pīral Khān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pīral Khān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pīral Khān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pīral Khān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tourougoumbe v oblasti Kayes, Mali
  2. Nantian v oblasti Wencheng, Zhejiang, Čína
  3. Manton v oblasti North Lincolnshire, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie
  4. Ban Nai v oblasti Chon Buri, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.