3D mapa Abdul Wāhid

Satelitní mapa Abdul Wāhid

název bez diakritiky: Abdul Wahid
správní zařazení: Jakobabad, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 26' 0" North, 69° 10' 30" East

Abdul Wāhid a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Abdul WahidVítejte na stránce věnované satelitní mapě Abdul Wāhid. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Abdul Wahid, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 26' 0" North, 69° 10' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Abdul Wāhid v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Abdul Wāhid

Hotely Abdul Wāhid: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Abdul Wāhid: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Abdul Wāhid, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Abdul Wāhid Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Abdul Wāhid. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Abdul Wāhid

3D mapa Abdul Wāhid v Google Earth

satelitní 3D mapa Abdul Wāhid, Pákistán

3D mapa Abdul WāhidGoogle Earth – podívejte se na Abdul Wāhid z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Abdul Wāhid dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Abdul Wāhid shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Abdul Wāhid, Pákistán v Google Earth »

Letiště Abdul Wāhid a okolí

Letiště ve městě Abdul Wāhid a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Abdul Wāhid říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Abdul Wāhid (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Abdul Wāhid a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Abdul Wāhid

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Abdul Wāhid: textový odkaz

satelitní mapu Abdul Wāhid: obrázkový odkaz

satelitní mapu Abdul Wāhid

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Abdul Wāhid: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Abdul Wāhid: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Abdul Wāhid: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mishi v oblasti Zhaojue, Sichuan, Čína
  2. Maka Yop v oblasti Kaolack, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.