3D mapa Mīr Muhammad

Satelitní mapa Mīr Muhammad

název bez diakritiky: Mir Muhammad
správní zařazení: Jakobabad, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 20' 15" North, 68° 49' 10" East

Mīr Muhammad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mir MuhammadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mīr Muhammad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mir Muhammad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 20' 15" North, 68° 49' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mīr Muhammad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mīr Muhammad

Hotely Mīr Muhammad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mīr Muhammad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mīr Muhammad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mīr Muhammad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mīr Muhammad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mīr Muhammad

3D mapa Mīr Muhammad v Google Earth

satelitní 3D mapa Mīr Muhammad, Pákistán

3D mapa Mīr MuhammadGoogle Earth – podívejte se na Mīr Muhammad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mīr Muhammad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mīr Muhammad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mīr Muhammad, Pákistán v Google Earth »

Letiště Mīr Muhammad a okolí

Letiště ve městě Mīr Muhammad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mīr Muhammad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mīr Muhammad (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mīr Muhammad a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mīr Muhammad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mīr Muhammad: textový odkaz

satelitní mapu Mīr Muhammad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mīr Muhammad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mīr Muhammad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīr Muhammad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīr Muhammad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tecua v oblasti Ancuabe, Cabo Delgado, Mozambik
  2. Rekowa v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. Chicosa v oblasti Atalaya, Ucayali, Peru
  4. Liantang v oblasti Gaoyao, Guangdong, Čína
  5. Nsemensoc v oblasti Welenzas, Rovníková Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.