3D mapa Palāno

Satelitní mapa Palāno

název bez diakritiky: Palano
správní zařazení: Nawab Shah, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 57' 50" North, 68° 5' 10" East

Palāno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalanoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palāno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 57' 50" North, 68° 5' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palāno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palāno

Hotely Palāno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palāno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palāno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palāno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palāno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palāno

3D mapa Palāno v Google Earth

satelitní 3D mapa Palāno, Pákistán

3D mapa PalānoGoogle Earth – podívejte se na Palāno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palāno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palāno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palāno, Pákistán v Google Earth »

Letiště Palāno a okolí

Letiště ve městě Palāno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palāno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palāno (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palāno a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palāno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palāno: textový odkaz

satelitní mapu Palāno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palāno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palāno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palāno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palāno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ebrahimabad v oblasti Horasan, Írán
  2. Unterstutzengrun v oblasti Aue-Schwarzenberg, Sachsen, Sachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.