3D mapa Las Bordas

Satelitní mapa Las Bordas

název bez diakritiky: Las Bordas
správní zařazení: Parita, Herrera, Panama, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 8° 0' 0" North, 80° 31' 0" West

Las Bordas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Las BordasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Las Bordas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Las Bordas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Parita, Herrera, Panama, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 0' 0" North, 80° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Las Bordas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Las Bordas

Hotely Las Bordas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Las Bordas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Las Bordas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Las Bordas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Las Bordas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Las Bordas

3D mapa Las Bordas v Google Earth

satelitní 3D mapa Las Bordas, Panama

3D mapa Las BordasGoogle Earth – podívejte se na Las Bordas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Las Bordas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Las Bordas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Las Bordas, Panama v Google Earth »

Letiště Las Bordas a okolí

Letiště ve městě Las Bordas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Las Bordas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Las Bordas (Panama)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Las Bordas a celou oblast Panama. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Las Bordas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Las Bordas: textový odkaz

satelitní mapu Las Bordas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Las Bordas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Las Bordas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Bordas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Bordas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tiamoula v oblasti Dinguiraye, Kankan, Guinea
  2. Maguine v oblasti Bilene, Gaza, Mozambik
  3. Oulad Ali v oblasti Taza, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.