3D mapa Panamá

Satelitní mapa Panamá

název bez diakritiky: Panama
správní zařazení: Panama, Panama, Panama, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 8° 58' 0" North, 79° 32' 0" West

Panamá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PanamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Panamá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Panama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Panama, Panama, Panama, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 58' 0" North, 79° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Panamá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Panamá

Hotely Panamá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Panamá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Panamá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Panamá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Panamá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Panamá

3D mapa Panamá v Google Earth

satelitní 3D mapa Panamá, Panama

3D mapa PanamáGoogle Earth – podívejte se na Panamá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Panamá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Panamá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Panamá, Panama v Google Earth »

Letiště Panamá a okolí

Letiště ve městě Panamá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Panamá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Panamá (Panama)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Panamá a celou oblast Panama. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Panamá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Panamá: textový odkaz

satelitní mapu Panamá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Panamá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Panamá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Panamá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Panamá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Boki v oblasti Belu, Nusa Tenggara Timur, Indonésie
  2. Plaridel v oblasti Batangas, Region 4, Filipíny
  3. Bilyasan v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  4. Foia v oblasti Tite, Quinara, Guinea-Bissau

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.