3D mapa Bulihat

Satelitní mapa Bulihat

název bez diakritiky: Bulihat
správní zařazení: Manus, Papua Nová Guinea, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 2° 1' 0" South, 147° 13' 0" East

Bulihat a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BulihatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bulihat. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bulihat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manus, Papua Nová Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 1' 0" South, 147° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bulihat v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bulihat

Hotely Bulihat: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bulihat: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bulihat, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bulihat Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bulihat. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bulihat

3D mapa Bulihat v Google Earth

satelitní 3D mapa Bulihat, Papua Nová Guinea

3D mapa BulihatGoogle Earth – podívejte se na Bulihat z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bulihat dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bulihat shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bulihat, Papua Nová Guinea v Google Earth »

Letiště Bulihat a okolí

Letiště ve městě Bulihat a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bulihat říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bulihat (Papua Nová Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bulihat a celou oblast Papua Nová Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bulihat

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bulihat: textový odkaz

satelitní mapu Bulihat: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bulihat

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bulihat: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bulihat: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bulihat: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Skalkendrup v oblasti Nyborg, Fyn, Dánsko
  2. Burtevitz v oblasti Rugen, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  3. Chudobin v oblasti Ždár nad Sázavou, Vysočina, Česká republika
  4. Newland v oblasti Gloucestershire County, South West, England, Velká Británie
  5. Surjyabhag v oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  6. Fopal v oblasti Williamson County, Illinois, Spojené státy americké
  7. Kenge v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.