3D mapa Bewan

Satelitní mapa Bewan

název bez diakritiky: Bewan
správní zařazení: West Sepik, Papua Nová Guinea, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 3° 4' 0" South, 141° 4' 0" East

Bewan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BewanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bewan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bewan, administrativně je místo zařazeno do oblasti West Sepik, Papua Nová Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 4' 0" South, 141° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bewan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bewan

Hotely Bewan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bewan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bewan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bewan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bewan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bewan

3D mapa Bewan v Google Earth

satelitní 3D mapa Bewan, Papua Nová Guinea

3D mapa BewanGoogle Earth – podívejte se na Bewan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bewan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bewan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bewan, Papua Nová Guinea v Google Earth »

Letiště Bewan a okolí

Letiště ve městě Bewan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bewan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bewan (Papua Nová Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bewan a celou oblast Papua Nová Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bewan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bewan: textový odkaz

satelitní mapu Bewan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bewan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bewan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bewan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bewan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Boende-Moke v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Ezgouine v oblasti Tetouan, Nord Ouest, Maroko
  3. Agua Dulce v oblasti Ensenada, Baja California, Mexiko
  4. Ap My Tho v oblasti Thap Muoi, Dong Thap, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.