3D mapa Colonia Félix de Azara

Satelitní mapa Colonia Félix de Azara

název bez diakritiky: Colonia Felix de Azara
správní zařazení: Minga Guazu, Alto Parana, Paraguay, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 29' 0" South, 54° 46' 0" West

Colonia Félix de Azara a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia Felix de AzaraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia Félix de Azara. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia Felix de Azara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Minga Guazu, Alto Parana, Paraguay, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 29' 0" South, 54° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia Félix de Azara v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia Félix de Azara

Hotely Colonia Félix de Azara: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia Félix de Azara: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia Félix de Azara, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia Félix de Azara Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia Félix de Azara. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia Félix de Azara

3D mapa Colonia Félix de Azara v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia Félix de Azara, Paraguay

3D mapa Colonia Félix de AzaraGoogle Earth – podívejte se na Colonia Félix de Azara z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia Félix de Azara dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia Félix de Azara shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia Félix de Azara, Paraguay v Google Earth »

Letiště Colonia Félix de Azara a okolí

Letiště ve městě Colonia Félix de Azara a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia Félix de Azara říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia Félix de Azara (Paraguay)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia Félix de Azara a celou oblast Paraguay. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia Félix de Azara

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia Félix de Azara: textový odkaz

satelitní mapu Colonia Félix de Azara: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia Félix de Azara

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia Félix de Azara: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Félix de Azara: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Félix de Azara: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Athyra v oblasti Pella, Makedonia, Řecko
  2. Gralhos v oblasti Montalegre, Alto Tras-os-Montes, Norte, Portugalsko
  3. Ban Xiangle v oblasti Naxaythong, Vientiane (Munic.), Laos
  4. Karababa v oblasti Tekirdag, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.