3D mapa Atajado

Satelitní mapa Atajado

název bez diakritiky: Atajado
správní zařazení: Pedro P. Pena, Boqueron, Paraguay, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 6' 0" South, 62° 22' 0" West

Atajado a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AtajadoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Atajado. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Atajado, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pedro P. Pena, Boqueron, Paraguay, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 6' 0" South, 62° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Atajado v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Atajado

Hotely Atajado: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Atajado: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Atajado, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Atajado Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Atajado. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Atajado

3D mapa Atajado v Google Earth

satelitní 3D mapa Atajado, Paraguay

3D mapa AtajadoGoogle Earth – podívejte se na Atajado z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Atajado dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Atajado shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Atajado, Paraguay v Google Earth »

Letiště Atajado a okolí

Letiště ve městě Atajado a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Atajado říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Atajado (Paraguay)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Atajado a celou oblast Paraguay. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Atajado

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Atajado: textový odkaz

satelitní mapu Atajado: obrázkový odkaz

satelitní mapu Atajado

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Atajado: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Atajado: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Atajado: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Motaze v oblasti Magude, Maputo, Mozambik
  2. Kisbalatondulo v oblasti Pest, Maďarsko
  3. Tioli v oblasti Solle, Yatenga, Burkina Faso
  4. Arenales v oblasti Bolivar, Barinas, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.