3D mapa Cerro Alegre

Satelitní mapa Cerro Alegre

název bez diakritiky: Cerro Alegre
správní zařazení: Canete, Lima, Peru, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 13° 3' 0" South, 76° 22' 0" West

Cerro Alegre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cerro AlegreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cerro Alegre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cerro Alegre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Canete, Lima, Peru, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 3' 0" South, 76° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cerro Alegre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cerro Alegre

Hotely Cerro Alegre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cerro Alegre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cerro Alegre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cerro Alegre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cerro Alegre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cerro Alegre

3D mapa Cerro Alegre v Google Earth

satelitní 3D mapa Cerro Alegre, Peru

3D mapa Cerro AlegreGoogle Earth – podívejte se na Cerro Alegre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cerro Alegre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cerro Alegre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cerro Alegre, Peru v Google Earth »

Letiště Cerro Alegre a okolí

Letiště ve městě Cerro Alegre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cerro Alegre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cerro Alegre (Peru)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cerro Alegre a celou oblast Peru. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cerro Alegre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cerro Alegre: textový odkaz

satelitní mapu Cerro Alegre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cerro Alegre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cerro Alegre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cerro Alegre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cerro Alegre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Polyakovka v oblasti Achitskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  2. Chengxihu v oblasti Huoqiu, Anhui, Čína
  3. Ch'ungsan-ni v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Akpeho-Dokpo v oblasti Agbangnizoun, Zou, Benin
  5. Ust'inskaya v oblasti Podosinovskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.