3D mapa Chacahuayo

Satelitní mapa Chacahuayo

název bez diakritiky: Chacahuayo
správní zařazení: Gral.Sanchez Cer, Moquegua, Peru, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 16° 36' 57" South, 71° 11' 16" West

Chacahuayo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChacahuayoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chacahuayo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chacahuayo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gral.Sanchez Cer, Moquegua, Peru, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 36' 57" South, 71° 11' 16" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chacahuayo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chacahuayo

Hotely Chacahuayo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chacahuayo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chacahuayo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chacahuayo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chacahuayo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chacahuayo

3D mapa Chacahuayo v Google Earth

satelitní 3D mapa Chacahuayo, Peru

3D mapa ChacahuayoGoogle Earth – podívejte se na Chacahuayo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chacahuayo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chacahuayo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chacahuayo, Peru v Google Earth »

Letiště Chacahuayo a okolí

Letiště ve městě Chacahuayo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chacahuayo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chacahuayo (Peru)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chacahuayo a celou oblast Peru. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chacahuayo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chacahuayo: textový odkaz

satelitní mapu Chacahuayo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chacahuayo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chacahuayo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chacahuayo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chacahuayo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chouc v oblasti Teplice, Ústecký kraj, Česká republika
  2. Ixtacomitan v oblasti Centro, Tabasco, Mexiko
  3. Coolah v oblasti Coolah, New South Wales, Austrálie
  4. Vidovici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  5. Sansol v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.