3D mapa Bada

Satelitní mapa Bada

název bez diakritiky: Bada
správní zařazení: Bodokro, Beoumi, Pobřeží slonoviny, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 7' 0" North, 5° 31' 0" West

Bada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bodokro, Beoumi, Pobřeží slonoviny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 7' 0" North, 5° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bada

Hotely Bada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bada

3D mapa Bada v Google Earth

satelitní 3D mapa Bada, Pobřeží slonoviny

3D mapa BadaGoogle Earth – podívejte se na Bada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bada, Pobřeží slonoviny v Google Earth »

Letiště Bada a okolí

Letiště ve městě Bada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bada (Pobřeží slonoviny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bada a celou oblast Pobřeží slonoviny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bada: textový odkaz

satelitní mapu Bada: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bada

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bada: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Ban Plai Na v oblasti Suphan Buri, Central, Thajsko
  2. Yezhovka v oblasti Mordovskiy rayon, Tambovskaya Oblast, Rusko
  3. Zemo-Snekvi v oblasti S.Ossetian A.Obl, Gruzie
  4. Trinidad v oblasti Ioayza, La Paz, Bolívie
  5. Tressac v oblasti Libourne, Gironde, Aquitaine, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.