3D mapa Badayo I

Satelitní mapa Badayo I

název bez diakritiky: Badayo I
správní zařazení: Soubre, Soubre, Pobřeží slonoviny, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 52' 0" North, 6° 38' 0" West

Badayo I a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Badayo IVítejte na stránce věnované satelitní mapě Badayo I. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Badayo I, administrativně je místo zařazeno do oblasti Soubre, Soubre, Pobřeží slonoviny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 52' 0" North, 6° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Badayo I v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Badayo I

Hotely Badayo I: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Badayo I: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Badayo I, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Badayo I Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Badayo I. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Badayo I

3D mapa Badayo I v Google Earth

satelitní 3D mapa Badayo I, Pobřeží slonoviny

3D mapa Badayo IGoogle Earth – podívejte se na Badayo I z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Badayo I dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Badayo I shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Badayo I, Pobřeží slonoviny v Google Earth »

Letiště Badayo I a okolí

Letiště ve městě Badayo I a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Badayo I říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Badayo I (Pobřeží slonoviny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Badayo I a celou oblast Pobřeží slonoviny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Badayo I

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Badayo I: textový odkaz

satelitní mapu Badayo I: obrázkový odkaz

satelitní mapu Badayo I

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Badayo I: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Badayo I: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Badayo I: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Komso v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  2. Badda v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  3. Cappyroe v oblasti Offaly, Midlands, Irsko
  4. Geinsheim v oblasti Grosharp-Gerau, Darmstadt, Hessen, Německo
  5. Taguendoust v oblasti Errachidia, Centre Sud, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.