3D mapa Proszówki

Satelitní mapa Proszówki

název bez diakritiky: Proszowki
správní zařazení: Bochnia, Malopolske, Polsko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 59' 0" North, 20° 26' 0" East

Proszówki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ProszowkiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Proszówki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Proszowki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bochnia, Malopolske, Polsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 59' 0" North, 20° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Proszówki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Proszówki

Hotely Proszówki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Proszówki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Proszówki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Proszówki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Proszówki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Proszówki

3D mapa Proszówki v Google Earth

satelitní 3D mapa Proszówki, Polsko

3D mapa ProszówkiGoogle Earth – podívejte se na Proszówki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Proszówki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Proszówki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Proszówki, Polsko v Google Earth »

Letiště Proszówki a okolí

Letiště ve městě Proszówki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Proszówki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Proszówki (Polsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Proszówki a celou oblast Polsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Proszówki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Proszówki: textový odkaz

satelitní mapu Proszówki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Proszówki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Proszówki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Proszówki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Proszówki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jamtali v oblasti Jada, Adamwara, Nigérie
  2. Douar Sidi Ahmed Bel Jouzi v oblasti Relizane, Alžírsko
  3. Cella v oblasti Reggio nell Emilia, Emilia-Romagna, Itálie
  4. Kiaselela v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  5. Hoogstraat v oblasti Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.