3D mapa Opole

Satelitní mapa Opole

název bez diakritiky: Opole
správní zařazení: Opole I, Opolskie, Polsko, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 40' 0" North, 17° 57' 0" East

Opole a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OpoleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Opole. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Opole, administrativně je místo zařazeno do oblasti Opole I, Opolskie, Polsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 40' 0" North, 17° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Opole v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Opole

Hotely Opole: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Opole: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Opole, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Opole Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Opole. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Opole

3D mapa Opole v Google Earth

satelitní 3D mapa Opole, Polsko

3D mapa OpoleGoogle Earth – podívejte se na Opole z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Opole dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Opole shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Opole, Polsko v Google Earth »

Letiště Opole a okolí

Letiště ve městě Opole a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Opole říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Opole (Polsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Opole a celou oblast Polsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Opole

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Opole: textový odkaz

satelitní mapu Opole: obrázkový odkaz

satelitní mapu Opole

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Opole: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Opole: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Opole: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong To Chut v oblasti Pattani, Southern, Thajsko
  2. Qelench Qeshlaq v oblasti East Azarbayejan, Írán
  3. Muchales v oblasti Otanche, Boyaca, Kolumbie
  4. Mijajlica v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.