3D mapa São Roque do Pico

Satelitní mapa São Roque do Pico

název bez diakritiky: Sao Roque do Pico
správní zařazení: Sao Roque do Pico, Acores, Acores, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 31' 0" North, 28° 19' 0" West

São Roque do Pico a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sao Roque do PicoVítejte na stránce věnované satelitní mapě São Roque do Pico. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sao Roque do Pico, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sao Roque do Pico, Acores, Acores, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 31' 0" North, 28° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: São Roque do Pico v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely São Roque do Pico

Hotely São Roque do Pico: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São Roque do Pico: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São Roque do Pico, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São Roque do Pico Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São Roque do Pico. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města São Roque do Pico

3D mapa São Roque do Pico v Google Earth

satelitní 3D mapa São Roque do Pico, Portugalsko

3D mapa São Roque do PicoGoogle Earth – podívejte se na São Roque do Pico z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu São Roque do Pico dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu São Roque do Pico shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa São Roque do Pico, Portugalsko v Google Earth »

Letiště São Roque do Pico a okolí

Letiště ve městě São Roque do Pico a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São Roque do Pico říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São Roque do Pico (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro São Roque do Pico a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu São Roque do Pico

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu São Roque do Pico: textový odkaz

satelitní mapu São Roque do Pico: obrázkový odkaz

satelitní mapu São Roque do Pico

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu São Roque do Pico: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu São Roque do Pico: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu São Roque do Pico: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ashton v oblasti Devon County, South West, England, Velká Británie
  2. Koprivnik v oblasti Kocevje, Slovinsko
  3. Ski Mountain v oblasti Watauga County, North Carolina, Spojené státy americké
  4. Painscastle v oblasti Powys, Wales, Wales, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.