3D mapa Sesmarias

Satelitní mapa Sesmarias

název bez diakritiky: Sesmarias
správní zařazení: Viana do Alentejo, Alentejo Central, Alentejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 24' 0" North, 8° 12' 0" West

Sesmarias a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SesmariasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sesmarias. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sesmarias, administrativně je místo zařazeno do oblasti Viana do Alentejo, Alentejo Central, Alentejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 24' 0" North, 8° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sesmarias v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sesmarias

Hotely Sesmarias: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sesmarias: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sesmarias, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sesmarias Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sesmarias. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sesmarias

3D mapa Sesmarias v Google Earth

satelitní 3D mapa Sesmarias, Portugalsko

3D mapa SesmariasGoogle Earth – podívejte se na Sesmarias z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sesmarias dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sesmarias shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sesmarias, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Sesmarias a okolí

Letiště ve městě Sesmarias a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sesmarias říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sesmarias (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sesmarias a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sesmarias

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sesmarias: textový odkaz

satelitní mapu Sesmarias: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sesmarias

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sesmarias: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sesmarias: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sesmarias: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bimbia v oblasti Fako, Sud-Ouest, Kamerun
  2. Madghali Atarai v oblasti Khyber, F.a.T.a., Pákistán
  3. Romanones v oblasti Guadalajara, Castilla-La Mancha, Španělsko
  4. La Misa v oblasti Jaen, Cajamarca, Peru
  5. Fege v oblasti Artibonite, Haiti
  6. Moyie v oblasti East Kootenay Regional District, British Columbia, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.