3D mapa Salgueirais

Satelitní mapa Salgueirais

název bez diakritiky: Salgueirais
správní zařazení: Celorico da Beira, Beira Interior Norte, Centro, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 34' 0" North, 7° 26' 0" West

Salgueirais a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalgueiraisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salgueirais. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salgueirais, administrativně je místo zařazeno do oblasti Celorico da Beira, Beira Interior Norte, Centro, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 34' 0" North, 7° 26' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salgueirais v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salgueirais

Hotely Salgueirais: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salgueirais: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salgueirais, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salgueirais Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salgueirais. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salgueirais

3D mapa Salgueirais v Google Earth

satelitní 3D mapa Salgueirais, Portugalsko

3D mapa SalgueiraisGoogle Earth – podívejte se na Salgueirais z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salgueirais dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salgueirais shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salgueirais, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Salgueirais a okolí

Letiště ve městě Salgueirais a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salgueirais říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salgueirais (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salgueirais a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salgueirais

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salgueirais: textový odkaz

satelitní mapu Salgueirais: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salgueirais

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salgueirais: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salgueirais: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salgueirais: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bouvier v oblasti Ouest, Haiti
  2. Gatundu v oblasti Central, Keňa
  3. Chuzhikovo v oblasti Starooskolskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko
  4. Calape v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.