3D mapa Amoreira Cimeira

Satelitní mapa Amoreira Cimeira

název bez diakritiky: Amoreira Cimeira
správní zařazení: Pampilhosa da Serra, Pinhal Interior Norte, Centro, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 59' 0" North, 8° 4' 0" West

Amoreira Cimeira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Amoreira CimeiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Amoreira Cimeira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amoreira Cimeira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pampilhosa da Serra, Pinhal Interior Norte, Centro, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 59' 0" North, 8° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Amoreira Cimeira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Amoreira Cimeira

Hotely Amoreira Cimeira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Amoreira Cimeira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Amoreira Cimeira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Amoreira Cimeira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Amoreira Cimeira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Amoreira Cimeira

3D mapa Amoreira Cimeira v Google Earth

satelitní 3D mapa Amoreira Cimeira, Portugalsko

3D mapa Amoreira CimeiraGoogle Earth – podívejte se na Amoreira Cimeira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Amoreira Cimeira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Amoreira Cimeira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Amoreira Cimeira, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Amoreira Cimeira a okolí

Letiště ve městě Amoreira Cimeira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Amoreira Cimeira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Amoreira Cimeira (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Amoreira Cimeira a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Amoreira Cimeira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Amoreira Cimeira: textový odkaz

satelitní mapu Amoreira Cimeira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Amoreira Cimeira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Amoreira Cimeira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Amoreira Cimeira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Amoreira Cimeira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jangalak v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  2. Varicaci v oblasti Zadar-Knin, Chorvatsko
  3. Sangilipalama v oblasti Central, Srí Lanka
  4. Rauquin v oblasti Ambo, Huanuco, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.