3D mapa Bairro do Alto da Ajuda

Satelitní mapa Bairro do Alto da Ajuda

název bez diakritiky: Bairro do Alto da Ajuda
správní zařazení: Lisboa, Grande Lisboa, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 42' 0" North, 9° 12' 0" West

Bairro do Alto da Ajuda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bairro do Alto da AjudaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bairro do Alto da Ajuda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bairro do Alto da Ajuda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lisboa, Grande Lisboa, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 42' 0" North, 9° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bairro do Alto da Ajuda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bairro do Alto da Ajuda

Hotely Bairro do Alto da Ajuda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bairro do Alto da Ajuda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bairro do Alto da Ajuda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bairro do Alto da Ajuda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bairro do Alto da Ajuda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bairro do Alto da Ajuda

3D mapa Bairro do Alto da Ajuda v Google Earth

satelitní 3D mapa Bairro do Alto da Ajuda, Portugalsko

3D mapa Bairro do Alto da AjudaGoogle Earth – podívejte se na Bairro do Alto da Ajuda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bairro do Alto da Ajuda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bairro do Alto da Ajuda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bairro do Alto da Ajuda, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Bairro do Alto da Ajuda a okolí

Letiště ve městě Bairro do Alto da Ajuda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bairro do Alto da Ajuda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bairro do Alto da Ajuda (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bairro do Alto da Ajuda a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda: textový odkaz

satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bairro do Alto da Ajuda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Janiwala v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  2. Vozdushnyy v oblasti Gurevskiy rayon, Kaliningradskaya Oblast, Rusko
  3. Kouboga v oblasti Ouallam, Tillabery, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.