3D mapa Rio Maior

Satelitní mapa Rio Maior

název bez diakritiky: Rio Maior
správní zařazení: Rio Maior, Leziria do Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 20' 0" North, 8° 56' 0" West

Rio Maior a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio MaiorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio Maior. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio Maior, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rio Maior, Leziria do Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 20' 0" North, 8° 56' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio Maior v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio Maior

Hotely Rio Maior: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio Maior: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio Maior, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio Maior Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio Maior. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rio Maior

3D mapa Rio Maior v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio Maior, Portugalsko

3D mapa Rio MaiorGoogle Earth – podívejte se na Rio Maior z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio Maior dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio Maior shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio Maior, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Rio Maior a okolí

Letiště ve městě Rio Maior a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio Maior říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio Maior (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio Maior a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio Maior

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio Maior: textový odkaz

satelitní mapu Rio Maior: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio Maior

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio Maior: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Maior: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Maior: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wintzfelden v oblasti Guebwiller, Haut-Rhin, Alsace, Francie
  2. Chuisnes v oblasti Chartres, Eure-et-Loir, Centre, Francie
  3. Kovacevici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.